modern hotel

Вся історія в деталях

Interior

Готель 21 століття потребує найновітніших технологій для максимального комфорту гостей, заощадження енергоносіїв, соціальної та екологічної відповідальності в усіх процесах життєдіяльності об’єкту.

Метою команди архітекторів та дизайнерів було поєднати сучасність зі  спадщиною минулого, та переосмислити її по-новому.

Перед початком реконструкції об’єкт знаходився у стані повної руйнації. З автентичних елементів інтер’єру радянська влада залишила нащадкам лише ковані перила сходів з мальвами 1914 року, покриті багаторічними нашаруваннями фарби різного кольору. Під час реставрації перил ми виявили, що першочергово кожна мальва була покрита золотом. Вони були різними, унікальними, створеними та закріпленими вручну. Реставрація кованих елементів і золотіння виконано місцевим митцем-золотарем Петром Глухим.

Design

Натхненні впливом епохи ар-деко старого Станіславова, ми підкреслили зв’язок готелю із навколишнім міським ландшафтом за допомогою панорамних вікон, які дають відчуття єднання зовнішнього і внутрішнього, максимальну відкритість та прозорість.На першому поверсі знаходиться рецепція готелю, затишний лоббі бар і галерея миру, яка стане місцем проведення визначних культурних подій.

Рецепція, лоббі бар, ліфтові портали та сходи готелю вистелені місцевими майстрами з італійського мармуру та рідкісного бразильського граніту.     

Збережені старовинні фасадні медальйони, відбудована втрачена через пожежу годинникова вежа, яка тепер служить панорамною терасою зі SKY баром, де можна помилуватись красивим краєвидом на місто, спробувати легкі закуски та запашну каву.

Загадкові медальйони архітектора Фредерика Януша, які історично розташовані між 2-м і 3-м поверхами на фасаді готелю,  стали поштовхом  для створення художньої ліпнини в холі готелю.

Gallery of the Interior

Хол прикрашають люстри-кульбаби, ексклюзивно створені майстрами з Харкова. Цікавий факт, що роботи відбувались під час масових обстрілів міста в ході повномасштабної війни з росією. Навіть влучання снаряду в один із цехів лампового заводу не зменшило бажання працювати заради зміцнення економіки держави і перемоги України.