Sky bar

Святкові події, пам’ятні фотосесії, романтичні зустрічі, весільні розписи з красивим краєвидом на все місто

Переглянути меню Забронювати столик

About the
         Sky Bar

SKY BAR знаходиться на даху готелю з красивою панорамною терасою та вежею з трьома годинниками.

Це одна з найвищих терас міста, де можна відпочити в компанії друзів і сім’ї, спробувати легкі закуски та напої, насолоджуючись неймовірним краєвидом Івано-Франківська.

SKY BAR – ідеальна локація для святкових подій, весільних розписів, романтичних зустрічей і пам’ятних фотосесій, весільних розписів 

Вежа-бельведер “Вище тільки любов” і годинники

Відновлена вежа з трьома годинниками є окрасою міста і має потрійне значення – оглядовий майданчик, літня тераса та бар.

Конструкцію шпиля в стилі “ар нуво” прикрашають 3 кулі, покриті сусальним золотом, середня з яких оздоблена 8 мальвами, які є символом  безкінечності в природі. Крім символічних фрагментів, шпиль має свою важливу функцію на вежі. Він служить громовідводом усієї будівлі готелю.

Кожен елемент годинника несе глибоке сакральне значення. Стрілки годинника – це гармонія природи, яку створив Бог на четвертий день: сонце й місяць, день і ніч. Стрілка серця – це також символ любові, яка проходить через зірку життя та об’єднує Всесвіт у бездоганній гармонії.

Годинники виготовлені найкращими українськими годинникарями з використанням швейцарських механізмів. Діаметри годинників – 1,61м.

Ці унікальні годинники не поступаються кращим фасадним годинникам світу і присвячені видатній історичній події для України – Акту Злуки Західно-Української Народної Республіки та Української Народної Республіки.

Reservation

Для замовлення столиків заповніть, будь ласка, форму або зателефонуйте за номером: +38 (050) 025-05-88
Після отримання вашого запиту, ми надішлемо вам підтвердження бронювання з усіма відповідними деталями.

    By clicking the reservation button, you agree to the processing of personal data

    Gallery of the Sky Bar

    Улюблене місце відпочинку франківців і гостей міста